오디오가이 :: 디지털처럼 정확하고 아날로그처럼 따뜻한 사람들
자유게시판

How عطر مردانه can Save You Time, Stress, and Money.

페이지 정보

작성자 Shelli
작성일

본문

ارسال توسط نیلوفر متین ۲۰ آذر بهترین ادکلن های مردانه با ماندگاری بالا سبب می‌شوند شما از دست‌به‌جیب شدن برای خرید عطرهای متفاوت در امان بمانید. برخی از عطر ها تا دو روز ماندگاری دارند و این امر نشان از متریال بسیار مرغوب برای این محصولات است. اگر عطر و ادکلن را بعد از استحمام به‌جای لباس بر روی پوست تن خود اسپری کنید ماندگاری آن مدت‌زمان طولانی‌تری با شما همراه خواهد بود.

کمپانی فرانسوی شنل، این عطر مردانه را با غلظت ادو تویلت در سال ۲۰۱۰، غلظت ادو پرفیوم در سال ۲۰۱۴ و با غلظت پرفیوم در سال ۲۰۱۸ تولید و روانه بازار کرد. نسخه پرفیوم بلو دی شنل، از نظر نت های تشکیل دهنده با نسخه ادوتویلت و ادوپرفیوم تفاوت هایی دارد. ما بلو د شانل را به عنوان یک عطر مردانه خنک می شناسیم اما طبع نسخه پرفیوم کمی به اعتدال رسیده و طبع معتدل دارد. پرفیوم از غلظت بالاتری برخوردار است و این مسئله مستقیما می تواند بر روی پخش بو و ماندگاری این عطر مردانه تاثیر داشته باشد.

بدون شک ادکلن‌های مناسب پاییز همچون عطرهای مناسب فصل بهار می‌توانند در دسته روایح با طبع معتدل باشند.

دانلود آهنگ کودکانه گروه فیلیته بنام سلام به غنچه ها + متن ترانه

روایحی که با نفس عمیق در لابلای پرزهای بینی باقی می‌ماند نت‌های پایانی هستند و پس از اتمام بوی نت میانی پدیدار می‌شوند. این مدت زمان گاهی تا ۲ ساعت نیز طول می‌کشد اما با پدیدار شدن نت پایانی می‌توانید از ماندگاری آن تا ساعت‌های طولانی لذت ببرید.

سلام پیگیری سفارش خریدهای من پروفایل من علاقه مندی من اعتبار مجازی من ثبت خدمات پس از فروش خروج

عطر و ادکلن زنانه عطر و ادکلن مردانه کودک عطر و ادکلن بر اساس نوع

در این بخش باید بگوییم، با توجه به عطرهای بسیار زیادی که در بازار وجود دارد، انتخاب یک عطر مردانه مناسب که با روحیه شما سازگار باشد و همچنین متناسب با زمان و مکان مدنظر شما باشد درواقع یک چالش است. این تعداد از عطر مردانه که در این مقاله معرفی شد، گزیده ای از عطرهای مردانه هستند که در این سال ها همچنان مورد توجه بوده اند و با توجه به رنج قیمتی که دارند،‌ برای اکثریت جامعه قابل خریداری می باشند.

عطر دیگری که قصد معرفی آن را داریم و در لیست ۷ تایی ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی ارزان قیمت قرار گرفته است مربوط به برند اکسیس می باشد. این عطر خوشبو در شیشه ای استوانه ای شکل که به رنگ های مختلفی تزئین شده است در سال ۲۰۱۱ روانه بازار شده است.

توضیحات بالا رو خوندم برای خرید عمده فقط مغازه یا پیجم رو کجا باید معرفی کنم و چجوری میتونم لیست کارهای عمده رو با قیمت ببینم

(دِ ) (ص فا. ) ۱ - کسی که در جایی اقامت (دایم یا طولانی ) کند. ۲ - پایدار، ماندنی .

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

نت میانی: یاس، گل برف ، گل صدتومانی، ارکیده ، دانه‌های قرمز

نت اولیه: ترنج ، لیمو ترش، سیب ، نعناع هندی ، بنفشه ، فلفل صورتی

관련자료

등록된 댓글이 없습니다.

+ 뉴스

+ 최근글

+ 새댓글

통계

• 현재 접속자 592 명
  • 오늘 방문자 2,743 명
  • 어제 방문자 5,777 명
  • 최대 방문자 15,631 명